O nás

Tým pracovníků společnosti ROOFMAN s.r.o. pracuje v oblasti pokrývačství, klempířství a tesařství. Od roku 2007 působíme jako právní subjekt ROOFMAN s.r.o. Získali jsme na českém trhu ojedinělé znalosti a zkušenosti. Za tuto dobu jsme aplikovali tisíce metrů čtverečních střech šikmých i rovných či jiných specifických zakázek. Naši pracovníci jsou odborně i technicky proškoleni v oboru. Kvalitu a jakosti pravidelně certifikujeme vč. nových postupů a materiálů. 

Používání prvotřídních materiálů od renovovaných výrobců, které jsou dnes na českém trhu běžně aplikovány, je pro nás samozřejmostí. Díky těmto naším unikátním znalostem přesně víme: kdy použít který materiál (pálená, betonová taška, PVC a TPO folie, asfaltové pásy nadkrokevní izolace či rovinné a profilované plechy vč. střešních oken a doplňků. Víme jak se který materiál chová ve specifických podmínkách (sníh, vítr, krupobití, sluneční bod) zda se použití jednotlivých materiálů vč. doplňků vyplatí (poměr cena / životnost) nebo zda jde o zbytečně drahý materiál pro vaše potřeby a možnosti jak se mají jednotlivé materiály aplikovat pro typ Vaší stavby, aby bylo dosaženo nejlepších možných parametrů konzultujeme skladbu krovu a střešního pláště se statikem a poradíme se s architektem (neplacená služba). Platí pravidlo a zvyk, že Vaší střechu Vám doporučume a zhotovíme, jakoby to byla steřcha naše smile

Našim zákazníkům proto nedodáváme jen „střechu“. Nabízíme vám profesionální řešení, jehož spolehlivostí si můžete být naprosto jisti. Jsme ochotni vždy seriozně poradit a doporučit, co je pro vaší stavbu z technického i finančního hlediska nejvhodnější. Materiály pro střechy, patří mezi živnosti, na které jsou kladeny požadavky nejen povětrnostní a mechanické odolnosti, ale i požadavky dlouhé životnosti. Společnost ROOFMAN se může pochlubit bohatými zkušenostmi v pokládce, opravách, rekonstrukcích střešních plášťů, svodů a žlabů, klempířských prvků vč. atypických a konstrukcí klimatizačních a vzduchotechnických.

Jsme rádi, že se nám našim zákazníkům daří vysvětlovat, že mnohé zdánlivě levné materiály jsou při nízké kvalitě předražené a především ekonomicky nevýhodné. Případná úspora 10% až 20% rozhodně nestojí za vysoké riziko vad a nízkou celkovou životnost a kvalitou díla. Nechte si vždy našim obchodníkem vysvětlit, proč se můžete na námi navržené řešení Vaší střechy spolehnout.

V naší práci podáváme "pomocnou ruku" investorům, firmám, živnostníkům a dalším subjektům, kteří jsou nuceni řešit své potřeby i odborným posouzením havarijních stavů a pojistných událostí. Za kvalitu naší výroby a prací ručíme. Naši zákazníci si mohou být jisti, že vždy dostanou odolnou střechu s vysokou životností. Navrhované materiály jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou.a potřebné povolení, certifikáty a atesty doložíme na požádání.

Od r. 2010 se plně věnujeme i kompletní stavební činnosti na klíč, kterou po nás naši zákazníci stále více pžadují a to i z důvodu kompletní záruky na dílo vč.všech stavebnch prací. Jmenovitě - půdní vestavby, nástavby, kompl.výstavby rodinných domů, občanská, průmyslová a skladovací výstavba. Našim hlavním partnerem v oboru stavební činnosti na klíč je mimo jiné spol. Ekonomické stavby, a.s., pro kterou každoročně postavíme cca 15 RD na klíč a 50 "střech na klíč". Jejich požadovaná náročnost a důraz na kvalitu prováděného díla je zárukou naší kvality, kterou Vám nabízíme. Pro tuto výstavbu vlastníma patřičné živnostenské oprávnění ("realizace staveb vč.jejiich změn a odstraňování").

Veškerou svou podnik.činnost máme řádně pojištěnou pro případnou újmu a škodu na majetku třetí osoby.

 

Zůstávám plně k dispozici a těšíme se na Vaší projevenou důvěru. 

S pozdravem

Jiří CHMELÍK
jednatel společnosti

adresa   Zolova 3 Olomouc  Slavonín 783 01
mobil :   777 151 402
e-mail :   chmelik@roofman.cz
     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři

Olomouc      Kominictví Olomouc – Jiří Žák    PAMA             Bauder LogoVýsledek obrázku pro bramac              Výsledek obrázku pro velux         Výsledek obrázku pro purstav       

ROOFMAN s.r.o.

 

Kontaktujte nás

ROOFMAN s.r.o.

Zolova 36/3 

783 01 OLOMOUC Slavonín

(areál farnosti, pod kostelem)

Informujte se

E: chmelik@roofman.cz

T: +420 777 151 402               

logo 2